Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 21 травня 2022 року

Ситуація в зоні обслуговування АТ «Донецькоблгаз» продовжує бути напруженою. Обстріли по всій лінії фронту.

За добу 42 абонентам тимчасово припинено газопостачання. 

Наші колеги з АТ “Укртрансгаз” оголосили збір коштів на квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo для воїнів-артилеристів легендарної 54-ої ОМБР імені гетьмана Івана Мазепи. Якщо бажаєте приєднатись до доброї справи, деталі та рахунки за посиланням.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

 Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 380 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Черговий та оперативний персонал працює в режимі вихідного дня підтримуючи обладнання у робочому стані.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу  на 19,6%. 

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини