Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 22 травня 2022 року.

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою. Сьогодні внаслідок обстрілів нашим фахівцям довелося від’єднати від газопостачання 257 абонентів.

Наразі ремонтні бригади АТ “Донецькоблгаз” готові до проведення ремонтів та чекають на можливість їх розпочати.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 132 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

Вихідні на Львівщині минули спокійно. ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Черговий та оперативний персонал забезпечує роботу обладнання теплоелектроцентралей.

Філія Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Працівники роблять усе, щоб електроенергію безперебійно отримували усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 2,4%. 

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини