Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 24 травня 2022 року

В зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” ситуація без змін — більшість абонентів відключено через те, що рашисти пошкодили магістральний газопровід, а активні бойові дії не дають Оператору ГТС його полагодити. При цьому фахівцям  Донецькоблгазу вдалось  зберегти газ в мережі для роботи 3-х хлібзаводів впродовж наступних кількох днів, що критично важливо для забезпечення людей.

Також дві громади, що входять в зону обслуговування компанії, попри всі руйнування все ще вдається забезпечувати газом. Йдеться про близько 1900 клієнтів. Наші хоробрі колеги продовжують підтримувати газову інфраструктуру в цих громадах та робити все можливе, щоб сім’ї отримували необхідне паливо.

АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” відзвітував за збори коштів на підтримку українських захисників та захисниць впродовж останніх трьох місяців. Так, за минулий місяць команда змогла зібрати півтора мільйона гривень. Загалом же від початку активної фази війни сума, зібрана укртрансгазівцями та нашими партнерами-благодійниками, сягнула 4,5 мільйона гривень. Більше можна прочитати тут

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 1548 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

Доба на Львівщині минула спокійно. ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Продовжуються роботи з підготовки теплоелектроцентралей та теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Працівники виконують заплановані регламентні роботи. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 0,6%. 

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини