Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 27 травня 2022 року

ГК “Нафтогаз України” нагадує, що з нами сплачувати за газ онлайн легко. Для вас працюють чатботи GASUA у Viber, Telegram та Facebook, а також особистий кабінет на сайті. Лише за травень  за послуги онлайн сплатили понад 55 тисяч рахунків!    

Традиційно звітуємо, що  усі діджитал сервіси компанії працюють в повному доступі. Контакт-центр за добу отримав 1095  дзвінків.

Бойові дії в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” тривають, при цьому наразі полагодити магістральний газопровід Оператор ГТС не може. Через це більшість клієнтів компанії продовжують залишатися без газу.

Враховуючи ситуацію, було прийнято рішення перевезти співробітників, ліквідні мобільні засоби виробництва та ключову технічну документацію Слов’янського та Артемівського управлінь по газопостачанню та газифікації АТ “Донецькоблгаз” в більш безпечне місце.

АТ “Укртрансгаз” продовжує свою волонтерську місію та збирає кошти  на мікроавтобус для хлопців з ОК Північ. Якщо готові допомогти, деталі за посиланням.

При цьому об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 1,3%. 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі   Працівники теплоелектроцентралей готують обладнання та теплові мережі до роботи в осінньо-зимовий період. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

 

Інші новини