Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 29 травня 2022 року

Бойові дії в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” тривають, ситуація стабільно важка. Магістральний газопровід залишається пошкодженим, наразі полагодити його Оператор ГТС не може. Через це більшість клієнтів компанії продовжують залишатися без газу.

Наразі газопостачання здійснюється для 1869 домогосподарств.  

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 123 дзвінків. Принагідно дякуємо нашим клієнтам за оплати.

Вихідні на Львівщині минули спокійно. Черговий та оперативний персонал ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працює у звичному режимі,  підтримуючи роботу обладнання теплоелектроцентралей та теплових мереж.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу  на 12,4%. 

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ «Укртранснафта» та АТ «Укрспецтрансгаз» надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини