Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 5 травня 2022 року

Попри постійні обстріли АТ "Донецькоблгаз" продовжує хоробро дбати про газові мережі Донеччини. 

Два потужних промислових підприємства припинили свою роботу через критичні руйнування. Наші працівники аварійної служби до останнього працювали пліч-о-пліч з персоналом, підтримуючи їхню роботу.

За добу, до абонентів, що тимчасово перебувають без газопостачання, на жаль, приєднались  3141 помешкання. 

На 6 травня заплановано ремонти та відновлення газопостачання для більшості з них.

За добу вдалось відновити газопостачання для 1595 сімей, яким аварійно відключили газ попередні дні.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 2175 дзвінків від клієнтів. Принагідно дякуємо усім клієнтам за передані показання лічильників й нагадуємо, що оплачувати спожитий газ,  під час дії воєнного стану, необхідно в повному обсязі.

Повітряні тривоги, які лунали на Львівщині впродовж доби, не вплинули на якість підготовки ТЕЦ та теплових мереж до нового опалювального сезону. Працівники Новороздільської та Новояворівську ТЕЦ дотримуються вимог воєнного стану та продовжують ремонт обладнання.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 0,3% відсотка.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.
 
ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини