Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 7 травня 2022 року

Щонайменше в 9 населених пунктах зони обслуговування АТ "Донецькоблгаз" тривають постійні обстріли. Але попри жахливі умови наші хоробрі колеги працюють, щоб підтримувати газові мережі для своїх клієнтів. 

За добу маємо руйнування, посічення,  розриви розподільних мереж низького, середнього та високого тиску діаметрами від 20 до 426 мм, загальною протяжністю понад 1 км.

Сьогодні без газу залишились додатково 3 578 абонентів.

За тиждень вдалося відновити подачу газу 2008 сім'ям. Наші колеги зроблять все можливе, щоб оперативно відновити подачу газу і в домівки, що відключено сьогодні.

Завдяки оперативним ремонтам за добу вдалося запобігти відключенню газу для 107 сімей.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 252 дзвінки від клієнтів. Принагідно дякуємо усім клієнтам за передані показання лічильників й нагадуємо, що оплачувати спожитий газ,  під час дії воєнного стану, необхідно в повному обсязі.

Впродовж робочого тижня ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працювали у звичному режимі. Працівники підприємств дотримуючись вимог воєнного стану проводили регламентні та ремонтні роботи з підготовки ТЕЦ та теплових мереж. До нового опалювального сезону. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу на 18% відсотків.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).


Слава Україні!

Інші новини