Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 1-7 листопада

Працівники промислів  АТ “Укргазвидобування”  пройшли технічну підготовку з обслуговування компресорних агрегатів Solar Turbines на заводі компанії-виробника. На об’єктах Укргазвидобування встановлено 20 газоперекачувальних агрегатів, вироблених цією компанією. Через них проходить близько 60% видобутого газу.

Відтепер наші колеги зможуть самостійно проводити планові технічні роботи на обладнанні без залучення представників виробника. Докладніше тут.

При цьому Укргазвидобування незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення.

Минулого тижня команда АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” провела аудит з охорони праці, пожежної безпеки, надзвичайних ситуацій та екології на одному з ПСГ. Його мета - скоригувати алгоритми дій співробітників у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, знайти фактори, які у реальному житті можуть заважати дотримуватися відповідних стандартів і вимог.

Водночас об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує відновлювати газопостачання в окремих районах Донеччини. Кожен день є пошкодження наших мереж, але попри обстріли фахівці миттєво виїжджають для проведення ремонтних робіт.

Усі діджитал-сервіси Газопостачальної компанії “Нафтогаз України” працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював  172 561 дзвінок.

Крім того, нагадуємо, що усі клієнти Нафтогазу, які використовують платіжну систему EasyPay (https://easypay.ua/, https://terminals.easypay.ua/), автоматично стають учасниками розіграшу та зможуть отримати фінансове заохочення в розмірі 100 грн на власну картку.

Попередні сім днів для працівників Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ були найвідповідальнішими. Сьогодні у Новояворівську розпочато опалювальний сезон, найближчим часом він розпочнеться і в Новому Роздолі. Відтак, працівники теплоелектроцентралей завершували підготовчі роботи для запуску теплогенеруючого обладнання.

Філія "Новояворівські електромережі" та філія "Новороздільські електромережі" працюють у звичному режимі. Електроенергію отримують усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.

Укртранснафта продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.

Також компанія незмінно допомагає нашим захисникам. Минулого тижня Укртранснафта відповіла на запит одного з батальйонів ЗСУ та придбала для військових потужний дизель-генератор.

АТ “Укрспецтрансгаз” працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини