Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 8-14 листопада 2022 року

 • На минулому тижні  Укртрансгаз - Оператор газосховищ України розпочав відбір газу із ПСГ. Це найпізніший офіційно зафіксований початок відбору газу за останнє десятиріччя. Більше деталей можна знайти тут.

  Окрім того, розпочалась практична реалізація плану із сертифікації Укртрансгазу як європейського оператора ПСГ. Йдеться про  формування відповідної законодавчої бази.  Докладніше за посиланням

  Водночас об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. 
 • АТ “Донецькоблгаз” продовжує відновлювати газопостачання в окремих районах Донеччини. За тиждень було відновлено газопостачання в 11 населених пунктах, також продовжувались роботи ще у 23 населених пунктах. Наразі наші колеги вже відновили газопостачання для понад 59 тис. побутових споживачів, 136 котелень та  24 підприємств. 
 • Усі діджитал-сервіси Газопостачальної компанії “Нафтогаз України” працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 76 136 дзвінків. 

  Компанія вже сформувала рахунки за жовтень для всіх наших 12,3 млн клієнтів. Дякуємо всім, хто системно сплачує рахунки за спожитий газ, — це дає можливість нам працювати та підтримувати державу в цей непростий час. 
 • Минулого тижня у Новояворівську та Новому Роздолі розпочався опалювальний сезон. Після розпорядження міських голів, ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу почали підігрів теплоносія та відновили гаряче водопостачання для споживачів. Об’єкти працюють у звичному режимі.

  Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" завершили підготовку обладнання до роботи в осінньо-зимовий період.

  Енергетики нагадують споживачам, що в країні тривають планові й аварійні відключення електроенергії та закликають мешканців міст до  економії електроенергії.
 • Укртранснафта продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.

  Також на минулому тижні Укртранснафта та Благодійний фонд працівників компанії «Загартовані серця» придбали і передали військовій частині, де проходить службу наш працівник, квадрокоптери, тепловізійний прилад і тактичні турнікети.
 • Окрім цього, Укртранснафта відповіла на запит Національної гвардії України та придбала для потреб військових квадрокоптер, обладнаний камерою з тепловізором. У комплекті зарядна станція та 4 інтелектуальні акумулятори.

  Також Благодійний фонд «Загартовані серця» закрили  перший великий цільовий збір на твердопаливний котел для будинку дитини в Івано-Франківській області, де проживає понад 100 дітей-сиріт, евакуйованих з Харківщини. Котел минулого тижня вже доставили до будинку дитини.
 • АТ “Укргазвидобування”  продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 
 • АТ “Укрспецтрансгаз” працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (FacebookTelegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини