Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 25-31 жовтня 2022 року

Наші колеги з АТ “Укргазвидобування”  минулого тижня відновили роботу декількох інфраструктурних об’єктів на деокупованій території України і готуються до запуску інших. Результатом стане додатковий видобуток близько 500 тис. куб. м природного газу на добу. Більше про це тут.

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення.

Підземні сховища АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” працюють у штатному режимі,  команда компанії й надалі невтомно допомагає нашим захисникам на фронті.

Минулого тижня три коптери, на які завдяки благодійній лотереї вдалось зібрати 400 тис. грн, приїхали до 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького. Також Укртрансгаз самостійно налагодив виробництво приладів нічного бачення - колеги вже виготовили п’ять перших приладів для автівок військовослужбовців.

Усі діджитал-сервіси Газопостачальної компанії “Нафтогаз України” працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював  понад 141 тис. дзвінків.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" (Нафтогаз Тепло) минулого тижня подавали електроенергію споживачам згідно зі стабілізаційними графіками  погодинних відключень.

Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ працюють у звичному режимі. Теплогенеруюче обладнання та теплові мережі готові до роботи в осінньо-зимовий період. Опалювальний сезон у містах розпочнеться, коли протягом трьох днів середньодобова температура становитиме +8 градусів чи нижче, а також після відповідного розпорядження міських голів.

АТ “Укрспецтрансгаз” та АТ “Укртранснафта” надалі працюють у штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує відновлювати газопостачання в окремих районах Донеччини.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини