Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 19-25 вересня 2022 року

Об‘єкти мережі підземних газосховищ АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. Крім цього, на виробничих майданчиках Укртрансгазу триває серія протиаварійних навчань.

Команда Укртрансгазу підбила підсумки семи місяців волонтерської та благодійної діяльності під час повномасштабної війни. За цей час компанії вдалося акумулювати на своїх благодійних рахунках вже 10,2 млн грн. Детальніше тут. Також Укртрансгаз продовжує передавати на потреби ЗСУ автомобільну техніку та турбопічки для використання у польових умовах.

19 вересня  ГК "Нафтогаз Трейдинг" у результаті відкритих торгів придбала 3,2 млн куб. м газу, ціна — 45 541,56 грн за 1000 куб. м з ПДВ. Придбаний газ буде у вересні передано до підземних сховищ АТ "Укртрансгаз".

Онлайн-сервісами ГК "Нафтогаз України"  користуються понад 80% клієнтів. Про це свідчать результати телефонних інтерв’ю, проведених представниками компанії. Ба більше, майже всі респонденти оцінили їхню роботу на відмінно. Детальніше тут.

Протягом минулого тижня контакт-центр ГК “Нафтогаз України” опрацював понад 160 тисяч дзвінків. Усі діджитал-сервіси компанії продовжують справно працювати у повному доступі. За підсумками серпня ГК “Нафтогаз України” отримала 324 тисячі оплат через особистий кабінет і чатботи. А минулого тижня клієнти газопостачальної компанії встановили новий рекорд у чатботах GASUA - перерахували платежів на 1 млн грн протягом однієї доби. Компанія вдячна всім своїм клієнтам за співпрацю.

АТ “Укртранснафта” працює у звичному режимі. Також компанія продовжує докладати значних зусиль для допомоги нашим військовим. Минулого тижня для потреб ЗСУ були передані понад 200 одиниць автотранспорту. Серед них пікапи та інші легковики, вантажівки, спеціалізовані автобуси, дорожньо-будівельна техніка, житлові автофургони та причепи. Детальніше тут.

АТ “Укргазвидобування” незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ готові до опалювального сезону на 95%. Працівники підприємств продовжують готувати теплові мережі до роботи в осінньо-зимовий період.  Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається важкою через бойові дії.  Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону.

ВАТ "Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працює в штатному режимі в умовах воєнного стану.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Інші новини