Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 29 серпня - 4 вересня 2022 року

Команда АТ “Укргазвидобування” цього тижня запустила в роботу чергову високодебітну свердловину, яка  забезпечує 115 тис. куб. м газу на добу. Це високий показник для західного регіону, де більшість родовищ знаходяться на завершальній стадії розробки. Більше про це можна прочитати тут.

Крім того, в умовах воєнного стану, коли не всі сервісні підрядники змогли продовжувати виконувати свої зобов’язання, власний флот ГРП філії УГВ-Сервіс вийшов на рекордні для себе показники – 10 свердловино-операцій із ГРП за місяць. Передувала цьому кропітка підготовча та організаційна робота всієї команди УГВ-Сервісу. Дякуємо їм за сумлінність та готовність працювати навіть у надскладних умовах!

АТ “Укртрансгаз” й надалі шукає нові й нові варіанти допомоги нашим захисникам. Минулого тижня колеги розпочали цикл благодійних лотерей на підтримку українських військових та вже змогли забезпечити один із підрозділів 54-ої ОМБР квадрокоптером DJI Mavic 3. Детальніше за посиланням.

При цьому об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” продовжує справно надавати послуги для понад 12 млн клієнтів. Цього тижня компанія зробила важливе роз’яснення про те, що робити, якщо змінився власник домогосподарства.

За тиждень контакт-центр компанії опрацював 237 408 дзвінків, що в понад два рази більше, ніж минулого тижня.

ГК "Нафтогаз Трейдинг" цього тижня придбала 4.7 млн куб.м газу (середня ціна 48 382,98 грн за 1000 куб. м з ПДВ). Обсяг придбаного газу буде реалізовано для потреб промислових та компобутових споживачів, з якими у ГК "Нафтогаз Трейдинг" є чинні договори з постачання.

Також опубліковано інформацію для виробників теплової енергії про умови укладання договорів.

Серйозні зусилля для допомоги військовим докладає й команда АТ “Укртранснафта”. За минулий тиждень вони змогли передати для потреб ЗСУ два позашляховики, кілька дронів та вантажівку. Крім того, працівники в позаробочий час роблять сталеві пічки для військових - загалом виготовлено вже понад 30 шт.

При цьому підприємство продовжує роботу у штатному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.    Працівники ТЕЦ продовжують роботи з підготовки основного обладнання теплоелектроцентралей до опалювального сезону. Тривають ремонти і на теплових мережах міст.  В Новому Роздолі після чергового етапу гідравлічних випробувань виявлено 4 прориви, які вже почали ліквідовувати.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють у звичному режимі. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працює в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії.  Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини