Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 5-11 вересня 2022 року

Фахівці Укргазвидобування відновили життя двох свердловин, які раніше припинили давати газ через виснаження газоносних горизонтів. Тепер, після капітального ремонту, ми видобуваємо з них близько 250 тис. куб. м газу на добу! 

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення. 

Колектив АТ “Укртрансгаз” провів благодійну лотерею, завдяки якій вдалося зібрати кошти на закупівлю приладу нічного бачення для нашого колеги, водія-стрілка снайперського підрозділу Сергія.

При цьому об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” пояснила, що робити, “якщо помилилися й сплатили за спожитий газ не туди?” Про всяк випадок прочитайте, можливо ці знання стануть вам в нагоді.

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював  111 427 дзвінків.

7 вересня 2022 року ГК «Нафтогаз Трейдинг» у результаті відкритих торгів придбала 3,6 млн куб. м газу, середня ціна 47 745, 83 грн за 1000 куб. м з ПДВ.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники Новороздільської ТЕЦ розпочали роботи з підготовки до теплоізоляції трубопроводу, яким постачають теплоносій до Нового Роздолу. Загальна довжина тепломережі - 5,4 км. Готовність Новороздільської та Новояворівська ТЕЦ до роботи в осінньо-зимовий період - 90 відсотків.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють у звичному режимі. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається стабільно важкою через бойові дії.  Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини