Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 12-18 вересня 2022 року

Понад 260 учасників від 150 компаній, які представляють 12 країн світу, взяли участь у Suppliers’ Day 2022 – спеціальному заході для партнерів і постачальників, який провела команда АТ “Укргазвидобування”  у Києві.

При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення. 

АТ “Укртрансгаз” посилено готується не лише до сезону відбору, але й до роботи в умовах потенційних надзвичайних ситуацій. 

Протягом двох тижнів на наших об’єктах по всій країні проходять масштабні протиаварійні навчання та тренування. Команди відпрацьовують власні дії та поведінку в умовах низки аварійних ситуацій: розгерметизації сепараторів, пиловловлювачів тощо, розривів газопроводів, інтенсивного витоку газу зі шлейфів свердловин, загорання інфраструктури, вибухів та приборкання відкритого вогню.

При цьому об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” сформувала рахунки за серпень для всіх своїх клієнтів. Також відтепер мешканці 12 українських міст можуть отримати розрахунок за спожитий газ у єдиній платіжці. Перевірити, чи входить до переліку ваше місто, можна тут

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють в повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював  118 886 дзвінків.

Серйозні зусилля для допомоги нашим військовим докладає команда АТ “Укртранснафта”. За минулий тиждень вони змогли передати позашляховик для потреб воєнної розвідки, майже 500 кілограмів продуктів мобілізованим колегам та придбати спеціальне радіотехнічне обладнання для потреб ЗСУ.

При цьому підприємство продовжує роботу у штатному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  На підприємствах тривають роботи із підготовки основного обладнання та тепломереж до опалювального сезону.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працює в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ "Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишається важкою через бойові дії.  Більшість управлінь підприємства успішно евакуйовані у безпечну зону. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини