Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 12:00 1 березня 2022 року

Продовжуємо охороняти об’єкти підземного зберігання газу від ворогів та диверсантів.  Учора вночі завдяки професійній роботі та пильності загону територіальної оборони села Олишівка, в кілометрі від Олишівського ПСГ, вдалося виявити та затримати двох диверсантів. 

Злочинців вдалося оперативно затримати та передати правоохоронцям. Надалі вони постануть перед законом за вчинений злочин. 

Наразі Олишівське ПСГ знаходиться під посиленою охороною. На усіх під’їздах до об’єктів сховища встановлені блок-пости територіальної оборони. Водночас місцеві захисники допомагають нашим колегам посилено патрулювати та обстежувати фонд свердловин вдень і вночі. 

Відбір газу з українських ПСГ відбувається у штатному режимі.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" стабільно забезпечує великих споживачів природним газом. За минулу добу порушень у роботі диспетчерського центру не зафіксовано. Компанія виконує всі фінансові зобов'язання перед контрагентами та державою. За лютий "Нафтогаз Трейдинг" перерахував до бюджетів всіх рівнів понад 1,6 млрд грн податків і зборів.

В зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” продовжуються бойові дії. Наразі наші колеги були змушені упереджувально відключити смт Донське від газопостачання, щоб попередити можливу аварію. Кількість відключених абонентів наразі становить 4 тисячі 680.

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ працюють у звичному режимі. Усі споживачі забезпечені теплом та гарячою водою. Але, враховуючи обставини, готуємось до будь-яких  сценаріїв. Саме тому працівники ТЕЦ Нового Роздолу готують автомобільні цистерни для забезпечення водою містян на випадок  відсутності водопостачання у місті. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" безперебійно забезпечують електроенергію усіх споживачів.

Усі діджитал-сервіси та сайт ТОВ Газопостачальна компанія  “Нафтогаз України”працюють стабільно і без збоїв.

АТ "Укртранснафта" продовжує роботу в штатному режимі. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі. 

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, що знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини