Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 12:00 28 лютого 2022 року

АТ “Донецькоблгаз” продовжує триматись. Наразі всі ремонті заходи, які можливо було провести, здійснено. Через пошкодження інфраструктури внаслідок бойових дій наразі залишаються без газу 624 абоненти (станом на 8:00 28.02).

Зокрема, в таких населених пунктах: Волноваха (383 абоненти), Ближній (25 абонентів), Свободне ( 2 абоненти), Стрітенка ( 11 абонентів), Прохорівка (12 абонентів), Старогнатівка ( 2 абоненти), Бугас ( 32 абоненти), Миколаївка (36 абонентів), Новогнатівка (2 абоненти), Ольгинка (36 абонентів), Новотроїцьке (83 абоненти).

Служби і сервіси ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” продовжують роботу в звичайному режимі. Контакт-центр компанії станом на ранок вже обробив понад 90 дзвінків — це більше ніж за всю попередню добу.  

Ситуація на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, спокійна. Підприємства працюють у звичному режимі.

Новояворівська ТЕЦ подає тепло та гарячу воду усім споживачам.

У зв'язку з аварією в Новому Роздолі тимчасово не подавалась гаряча вода до трьох будинків за адресами: вул. Лесі Українки, 22, 27 та проспект Тараса Шевченка, 44. Але наші колеги вже все поремонтували, ТЕЦ подає тепло та гарячу воду усім споживачам.

Електроенергією забезпечені усі споживачі філій "Новояворівські електромережі" та "Новороздільські електромережі".

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" за минулу добу виконала всі замовлення споживачів на постачання природного газу. Обсяг склав 65 млн куб. м. Компанія забезпечує газопостачання майже 12 тисячам споживачів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ “Укртрансгаз” й АТ «Укртранснафта» продовжують працювати у штатному режимі.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі без позаштатних ситуацій. АТ «Укрспецтрансгаз» працює з дотриманням вимог воєнного стану.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Інші новини