Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 12:00 3 березня 2022 року

Напруженою залишається ситуація в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз”. Наші колеги зараз активно працюють над відновленням газопостачання до с.Богоявленка Мар’їнського району. При цьому через бойові дії без газу досі залишаються 5 тисяч абонентів у різних районах області. АТ “Донецькоблгаз”, тримайтеся!

АТ “Чорноморнафтогаз” продовжує видобувати газ на Стрілковому родовищі (Генічеський район Херсонської області) і забезпечувати газом місцеве населення. Добовий обсяг видобутку зріс і сягає 40,5 тис. куб. м на добу (для порівняння — в ці ж дні торік за добу видобували близько 35 тис куб м газу).  Місцеві мешканці страждають від постійних перебоїв з електропостачанням, тож стабільне постачання тепла критично важливе. Обладнання та газопроводи не пошкоджено, обстрілів наразі немає.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" продовжує забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів: підприємства теплокомуненерго та ОСББ, бюджетні установи, релігійні організації, промисловість тощо. У зв'язку з ракетно-бомбовими ударами російської армії по цивільних об'єктах комунальної інфраструктури, компанія тримає прямий зв'язок із виробниками тепла для населення. Станом на ранок 3 березня великі підприємства ТКЕ підтвердили заявки на постачання природного газу. Відсутній контакт лише із комерційним комунальним підприємством "Маріупольтепломережа". Диспетчера "Нафтогаз Трейдингу" намагаються з'ясувати ситуацію в теплопостачальній компанії.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. Відбір газу відбувається у необхідних обсягах. 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють у звичному режимі. Безперебійно подають тепло та гарячу воду мешканцям міст. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" безперебійно забезпечують електроенергією своїх споживачів.

ГК "Нафтогаз України" працює в звичному режимі. Усі діджитал сервіси доступні для клієнтів, а контакт-центр приймає дзвінки.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує працювати у штатному режимі.  

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини