Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 12:00 4 березня 2022 року

АТ “Укртрансгаз” отримав перший комплект Starlink.  Це допоможе  нашим фахівцям забезпечити резервний канал доступу до Інтернету. Це особливо важливо в умовах бойових дій, що точаться в регіонах розміщеннях наших підземних газосховищ.  Залишаємось сильними та крок за кроком робимо свою роботу.

В зоні діяльності АТ "Донецькоблгаз"  й надалі гаряче. В одному з населених пунктів при виконанні ремонтних робіт аварійно-відновлювальна бригада потрапила під обстріл, але наші мужні колеги продовжують боротися за тепло в домівках своїх клієнтів.

Внаслідок обстрілу пошкоджено газопровід середнього тиску діаметром 57 мм. Наразі пошкодження ліквідоване. На окремих територіях здійснити ремонтні роботи наразі неможливо — там залишаються  нерозірвані снаряди. Також ведуться ремонтні роботи й на інших газопроводах середнього тиску. Виявлено множинні пошкодження на ділянці понад 20 м. Загальна кількість абонентів, що залишились без газу складає близько 7000 абонентів

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" продовжує роботу. Через ракетно-бомбові удари російських агресорів втрачено зв'язок із комерційним комунальним підприємством "Маріупольтепломережа" та ТОВ "Брокенергія", що експлуатує ТЕЦ в Охтирці. Питання коригування обсягів постачання газу на ці підприємства буде вирішено до кінця дня. Нагадуємо, що компанія обслуговує майже 12 тисяч бюджетних та релігійних установ та організацій, виробників тепла, промислові підприємства. 

ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу працюють у звичному режимі. Тепло та гарячу воду мають усі містяни. Філії " Новороздільські електромережі" та Новояворівські електромережі" працюють та забезпечують електроенергією усіх споживачів.

Всі сервіси і чат-боти ТОВ “Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" працюють у звичайному режимі та з радістю приймає дзвінки наших клієнтів через свій контакт-центр.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує працювати у штатному режимі.  

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини