Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 13:00 24.02.22

Наводимо оперативну інформацію щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 13:00 24 лютого 2022 року.

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють в штатному режимі. Станом на 12:30 колектив ТЕЦ Нового Роздолу проводить підготовку підприємства до запуску генеруючих потужностей. Це означає, що ТЕЦ в критичних умовах зможе генерувати електроенергію для забезпечення електропостачанням підприємств критичної інфраструктури (водоканал, лікарню, пожежну частину, поліцію, органи самоврядування). Теплом забезпечені усі споживачі обох ТЕЦ, тепломережі обслуговують як зазвичай.

АТ “Укргазвидобування” продовжує в штатному режимі відвантажувати скраплений газ та нафтопродукти з усіх заводів за чинними контрактами та й надалі проводить торги. 

Шебелинський нафтопереробний завод, всі об’єкти АТ “Укртранснафта” та АТ “Укртрансгаз” працюють в штатному режимі.

Диспетчери ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" виконують свої функції з прийому-передачі природного газу контрагентам віддалено та цілодобово. Порушень у роботі немає, налагоджено резервний зв'язок.

Всі сервіси та контакт-центр ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” працюють. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжуватиме систематично повідомляти про стан газової інфраструктури на офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter). 

Інші новини