Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 13:00 25 лютого 2022 року

Пошкоджений обстрілами газогін в Новолуганську (зона діяльності АТ “Донецькоблгаз”, яке знаходиться в управлінні Нафтогазу) полагоджено, газопостачання відновлено.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі без позаштатних ситуацій. 

Шебелинський нафтопереробний завод, АТ Укрспецтрансгаз, об’єкти АТ “Укртранснафта” та АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України" працюють у штатному режимі.

Зупинено роботу Південно-Граківської, Борисівської та Північно-Коробочкинської установок комплексної підготовки газу у Чугуївському районі Харківської області та Святогірської установки комплексної підготовки газу у Ізюмському районі Харківської області, співробітників евакуйовано. Інші об‘єкти АТ Укргазвидобування працюють у штатному режимі, за винятком низки УКПГ, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

Всі служби ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” працюють в звичайному режимі, виконуючи завдання з прийому-передачі природного газу контрагентам та обробляючи запити побутових споживачів газу. 

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, стабільно забезпечують мешканців теплом та електроенергією.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан газової інфраструктури на офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter). 

Слава Україні! 

Інші новини