Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 16:00 24 лютого 2022 року

Щодо можливих пошкоджень об'єктів АТ “Укргазвидобування” інформації не надходило. Сьогоднішній біржовий аукціон з продажу скрапленого газу пройшов в звичайному режимі, продано біля 1,6 тис.т скрапленого газу.

Шебелинський нафтопереробний завод, всі об’єкти АТ “Укртранснафта” та АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України" працюють у штатному режимі.

Диспетчери ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг", а також  контакт-центр і всі сервіси  ТОВ “ Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" працюють в звичайному режимі.

В зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз”, яке знаходиться в управлінні Нафтогазу, в результаті обстрілу без газу залишилося близько 700 абонентів в населених пунктах Бугас, Новомиколаївка, Нова Гнатівка, Стара Гнатівка Волноваського району. Відновлено постачання в Новолуганському та Дружківці (Бахмутський район), яке було порушене через перебиття кабеля середнього тиску.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в штатному режимі, жодних надзвичайних подій не зафіксовано. Аварійні бригади переведені в режим чергування. Адміністрація на дистанційній роботі. 

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють в штатному режимі, подають тепло всім споживачам. Філія "Новояворівські та Новороздільські електромережі" також працює в штатному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжуватиме систематично повідомляти про стан газової інфраструктури на офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини