Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 16:00 25 лютого 2022 року

Мринське підземне сховище газу (Чернігівська область) тимчасово припинило відбір газу у зв'язку з повідомленнями про бойові дії на відстані 8-9 км від газосховища. Відповідний об’єм газу вже компенсовано за рахунок збільшення відбору із Солохівського та Кегичівського підземних газосховищ. Решта об'єктів АТ "Укртрансгаз - Оператор газосховищ" працюють у штатному режимі.

АТ “Чорноморнафтогаз” продовжує видобувати газ на Стрілковому родовищі (Генічеський район Херсонської області) і забезпечувати газом місцеве населення. Місто Генічеськ захоплено російськими військами. Частину працівників вчора евакуювали, лишились місцеві мешканці задля поточного обслуговування промислу. Обладнання та газопроводи не пошкоджено.

Зупинено роботу Південно-Граківської, Борисівської та Північно-Коробочкинської установок комплексної підготовки газу у Чугуївському районі Харківської області та Святогірської установки комплексної підготовки газу у Ізюмському районі Харківської області, співробітників евакуйовано. Інші об‘єкти АТ "Укргазвидобування" працюють у штатному режимі, за винятком низки УКПГ, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

Служби і сервіси ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" та ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” працюють в звичайному режимі, виконуючи роботу з прийому-передачі природного газу контрагентам та обробляючи запити побутових споживачів газу. 

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, стабільно забезпечують мешканців теплом, гарячою водою та електроенергією.

Шебелинський нафтопереробний завод,  об’єкти АТ “Укртранснафта” працюють в штатному режимі.

Через обстріл є додаткові численні ушкодження газопроводів у Волноваському районі Донецької області. Встановити характер ушкоджень через постійні обстріли поки що не можливо. Без газу залишилося абоненти АТ “Донецькоблгаз” в населених пунктах Бугас, Новомиколаївка, Нова Гнатівка, Стара Гнатівка. 
 
ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі без позаштатних ситуацій. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан газової інфраструктури на офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter). 

Слава Україні!

Інші новини