Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 9 березня 2022 року

Команда Укртрансгазу продовжує підтримувати Збройні Сили України у боротьбі з російськими окупантами — колеги виготовляють допоміжні засоби, необхідні для посилення українських воїнів. Йдеться про буржуйки, протитанкові їжаки, сотні мішків із піском для облаштування блок-постів та захисних укриттів (більше — тут)

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі, крім Краснопопівського підземного газосховища на Луганщині (зупинене у зв’язку з бойовими діями у безпосередній близькості до об'єкта).

Наші колеги з АТ “Донецькоблгаз” продовжують ліквідовувати пошкодження газових мереж, які виникають через постійні обстріли. Конкретні ділянки ремонтів не розкриваємо з міркувань безпеки, але сподіваємось, що завдяки роботі наших колег вже найближчим часом значна кількість абонентів знову зможе споживати газ. На жаль, є ділянки, що практично повністю зруйновані окупантами та які вже неможливо відновити наявними силами наших фахівців.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" за минулу добу поставило споживачам майже 75 млн куб. м природного газу. Через похолодання виробники тепла збільшили споживання палива. Проте компанія забезпечена необхідним ресурсом для задоволення всіх заявок. Порушень у роботі не виявлено.

ГК "Нафтогаз України" постачає газ та надає послуги своїм клієнтам у повному обсязі. Усі клієнти мають можливість оплатити рахунки за газ онлайн та дізнатися актуальний стан рахунку через особистий кабінет та чат-боти, які доступні та працюють 24/7.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська й надалі забезпечують теплом та гарячою водою майже 60 тисяч мешканців у двох містах. Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють у звичному режимі та безперебійно подають електроенергію споживачам Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ “Укртрансгаз” продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК "Нафтогаз України" продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (FacebookTelegramTwitter)

Інші новини