Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 1 березня 2022 року

ТОВ Газопостачальна компанія  “Нафтогаз України” вже другий день поспіль фіксує зростання кількості звернень до колл-центру — за сьогодні опрацьовано 1352 дзвінки від наших клієнтів.  Усі діджитал-сервіси та сайт компанії  працюють стабільно і без збоїв.

Працівники Філії "Новороздільські електромережі" сьогодні провели електроенергію до блокпоста, який встановили бійці тероборони на в'їзді до Нового Роздолу. ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу працюють у звичному режимі. Теплом та гарячою водою забезпечено усіх споживачів. Філії “Новояворівські електромережі" та "Новороздільські електромережі" справно подають електроенергію містам. 

АТ “Чорноморнафтогаз” продовжує видобувати газ на Стрілковому родовищі (Генічеський район Херсонської області) і забезпечувати газом місцеве населення. Оскільки в селах Стрілкове, Щасливцеве та інших три доби немає електрики, стабільне газопостачання критично важливе. Обсяг споживання газу зріс, але він  повністю забезпечений.  

Споживачі ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" будуть забезпечені газом у березні в повному обсязі. Компанія законтрактувала для цього достатній обсяг ресурсу. В тому числі передбачаються імпортні поставки на адресу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" з Польщі, Словаччини та Угорщини, що їх потім викуповуватиме "Нафтогаз Трейдинг" для потреб своїх клієнтів. З 1 березня імпорт розпочато згідно з контрактами.

Система підземного зберігання газу працює у штатному режимі. Працівники  АТ “Укртрансгаз — Оператор газосховищ України” продовжують сумлінно працювати — об’єкти мережі ПСГ і надалі залишаються під надійним контролем.

На об’єктах  АТ “Донецькоблгаз” ситуація залишається незмінною від ранку. Через військове вторгнення РФ без газу залишається щонайменше 4680 абонентів. Визначити масштаби пошкоджень наразі, на жаль, неможливо у зв’язку з активними бойовими діями у зоні діяльності компанії.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Нафтотранспортна система України (АТ "Укртранснафта")  продовжує роботу в штатному режимі. 

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини