Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 2 березня 2022 року

Маємо ще один доказ непереможності українців! Попри складні обставини, наші клієнти продовжують сплачувати за газ. Тільки за останні 2 дні ми отримали майже 2000 платежів. Неймовірно вдячні нашим споживачам, адже саме завдяки їм ми можемо продовжувати й надалі робити свою роботу.

Ми також залишаємося з вами на зв’язку через наш контакт-центр — лише за сьогодні до нього надійшло понад 1262 дзвінки.

У надскладних умовах продовжують працювати наші колеги з АТ “Донецькоблгаз”. Сьогодні вони усунули витоки газу та відновили його постачання до с. Березове. При цьому, на жаль, в селі Богоявленка зупинено газорегуляторний пункт, жителі залишаються без газу. Загалом наразі через бойові дії в результаті вторгнення Росії без газу понад 5000 абонентів компанії.

Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють в штатному режимі. Тепло та гарячу воду подають усім споживачам безперебійно. Філії "Новороздільські електромережі" та Новояворівські електромережі" працюють та забезпечують електрикою усіх містян.

Виробничі об’єкти Шебелинського НПЗ досі призупинено. АЗС мережі U.GO/Укргазвидобування працюють ситуативно. Руйнувань майже немає, жертв немає.

За минулу добу ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" поставила споживачам близько 70 млн куб. м природного газу. Всі заявки виконані у повному обсязі.  У лютому компанія успішно виконала завдання з балансування природного газу в рамках групи з 57 збутових компаній, що постачають газ населенню. При місячному обсязі подачі в систему ГТС приблизно 3 млрд куб. м, негативний небаланс склав всього 1 млн куб. м. Такий результат знижує фінансове навантаження на учасників ринку та сприяє стабільній ситуації із розрахунками у галузі. Компанія готує пропозиції щодо закупівлі додаткового ресурсу газу для  гарантованого забезпечення споживачів у 2022 році.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ “Укртрансгаз” й АТ "Укртранснафта" продовжують працювати у штатному режимі.  

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини