Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20:00 24 лютого 2022 року

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах за винятком низки УКПГ, які знаходяться поблизу лінії розмежування. 

Шебелинський нафтопереробний завод, АТ Укрспецтрансгаз, всі об’єкти АТ “Укртранснафта” та АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України" працюють у штатному режимі.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" продовжує постачання природного газу близько 11 тисячам споживачів: бюджетним установам, виробникам тепла та електроенергії, релігійним організаціям, промисловим підприємствам. Система працює без збоїв. Окремі компанії повідомили про призупинення використання газу через вимушену зупинку виробництва у зв'язку із російською військовою агресією.

На час дії воєнного стану в Україні "Нафтогаз Трейдинг" ініціював прийняття рішення щодо пом'якшення фінансових вимог до споживачів природного газу. Зокрема, планується відновити газопостачання підприємствам, з якими компанія має договори, але тимчасово через заборгованість перервала співпрацю. Окрім того, призупиняється договірне списання з рахунків підприємств на рахунок ТОВ «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”. Компанія планує продовжити постачання природного газу для споживачів з 1 березня за річною фіксованою ціною згідно з укладеними договорами.

Всі сервіси і чат-боти ТОВ “Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" працюють в звичайному режимі, проте клієнти могли відчути невеликі затримки в особистому кабінеті. Контакт-центр прийняв та обробив за сьогодні 386 дзвінків та 60 повідомлень у чаті, це менше, ніж зазвичай. 

В зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз”, яке знаходиться в управлінні Нафтогазу, в результаті обстрілу без газу залишаються близько 700 абонентів в населених пунктах Бугас, Новомиколаївка, Нова Гнатівка, Стара Гнатівка Волноваського району. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі без позаштатних ситуацій. 

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють в штатному режимі та подають тепло усім споживачам. Так само містяни безперебійно мають електроенергію.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжуватиме систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини