Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 25 лютого 2022 року

Низку виробничих об’єктів АТ “Укргазвидобування” через ризики, пов'язані з бойовими діями, законсервовано. Втрати газу з цієї причини на даний момент сягають близько 1 млн  куб. м на добу. Після стабілізації ситуації компанія має намір відновити роботу цих об’єктів. Персонал наразі евакуйовано.

АТ “Чорноморнафтогаз” продовжує видобувати газ на Стрілковому родовищі (Генічеський район Херсонської області) і забезпечувати газом місцеве населення. Місто Генічеськ захоплено російськими військами. Частину працівників вчора евакуювали, задля поточного обслуговування промислу залишились працівники з числа місцевих мешканців. Обладнання та газопроводи не пошкоджено.

Мринське підземне сховище газу (Чернігівська область) тимчасово припинило відбір газу у зв'язку з повідомленнями про бойові дії на відстані 8-9 км від газосховища. Відповідний об’єм газу компенсується за рахунок збільшення відбору із Солохівського та Кегичівського підземних газосховищ. Решта об'єктів АТ Укртрансгаз - Оператор газосховищ працюють у штатному режимі.

У Волновасі працівники АТ “Донецькоблгаз” виконали 38 заявок з локалізації поривів, відключили точково біля 30 будинків приватного сектора з перебитими введеннями та лічильниками, наклали бандажі. Школа №13 в м. Торецьку залишилася через пошкодження інфоаструктури без газопостачання, аварійна бригада не може поки що виїхати на місце через обстріли. Також поки що без газу залишаються абоненти в населених пунктах Бугас, Новомиколаївка, Нова Гнатівка, Стара Гнатівка. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі без позаштатних ситуацій. 

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" забезпечить природним газом 445 споживачів, що мають прострочені борги. Йдеться переважно про бюджетні установи, виробників тепла та релігійні організації, які не змогли  вчасно розрахуватися за грудень 2021 року. Зокрема, планується, що компанія з 27 лютого поновить газопостачання 11 підприємствам ТКЕ та бюджетним організаціям, з якими призупинила співпрацю раніше через неврегульовані питання заборгованості. 

Згідно з контрактом, для повних розрахунків клієнти "Нафтогаз Трейдингу" мають 45 діб після завершення місяця постачання. Тобто оплата за грудень 2021 року мала надійти до 15 лютого 2022 року. Переважна більшість із майже 12 тисяч споживачів компанії здійснює розрахунки вчасно. Боржники мали припинити отримувати газ від "Нафтогаз Трейдингу" та перейти до постачальника "останньої надії" до погашення боргу. Проте через введення воєнного стану у зв'язку з нападом Російської Федерації 24 лютого компанія ініціювала пом'якшення фінансових вимог до контрагентів.

АТ «Укртранснафта», АТ «Укрспецтрансгаз» та Шебелинський нафтопереробний завод продовжують роботу в штатному режимі. 

На Харківщині дві АЗС мережі U.GO/Укргазвидобування наразі призупинили роботу через загрозу обстрілів. Персонал АЗС залишив  територію станції з міркувань безпеки. Ніхто не постраждав. (мережа U.GO/Укргазвидобування - це 21 АЗС, розташованих у м. Харків та Харківській області.

Усі діджитал-сервіси та сайт ТОВ Газопостачальна компанія  “Нафтогаз України”працюють стабільно і без збоїв. Контакт-центр компанії обробив за цьогодні 426  дзвінків побутових споживачів газу - це в чотири рази менше у порівнянні з довоєнними днями.

ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу (Львівщина) стабільно подають мешканцям тепло та гарячу воду, Новояворівські та Новороздільські електромережі забезпечують електроенергію.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини