Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 26 лютого 2022 року

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" продовжує забезпечувати споживачів природним газом. Щодня поставки складають приблизно 70 млн куб. м. Диспетчера працюють цілодобово для виконання заявок споживачів. Наявні обсяги газу достатні для забезпечення потреб національної економіки. В той же час компанія наголошує на бережливому ставленні до такого ресурсу, як природний газ у зв'язку з військовою агресією Росії та пов' язаних із цим ризиків погіршення цінової ситуації на європейському газовому ринку.

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють у звичному режимі. Тепло та гаряча вода подаються усім споживачам. Підприємства "Новояворівські електромережі" та "Новороздільські електромережі" забезпечують електроенергією своїх споживачів.

Служби і сервіси ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” працюють в звичайному режимі. Контакт-центр компанії обробив за сьогодні 125 вхідних дзвінків від клієнтів. Це втричі менше ніж за вчора, та в 10 ніж у звичайний день.

АТ “Укртрансгаз”, АТ "Укртранснафта", АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують працювати у штатному режимі.

В зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” погасили полум’я на одному з газопроводів Волновахи, перекривши газ. До решти ділянок немає змоги підійти у зв’язку з постійними обстрілами, без газу залишаються близько 1000 абонентів.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі без позаштатних ситуацій.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (FacebookTelegram,  Twitter).

Слава Україні!

 

Інші новини