Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 28 лютого 2022 року

Працівники  АТ “Укртрансгаз — Оператор газосховищ України” продовжують знаходити та знищувати ворожі мітки на об’єктах ПСГ. Так, на Львівщині, на одній зі свердловин найбільшого газосховища Європи — Більче-Волицько-Угерського — наші колеги сьогодні знайшли ворожу мітку, а також позначку, якою диверсанти, вочевидь, намагалися з’ясувати регулярність перевірок та контролю об’єктів ПСГ. Для цього використовують паперові наклейки, нанесені на ворота, що ведуть на територію свердловини. “Знахідки” були одразу ж знищені.

Завдяки сумлінній роботі наших колег, об’єкти мережі ПСГ і надалі залишаються під надійним контролем та продовжують працювати у штатному режимі. Відбір газу здійснюється у необхідному обсязі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Тепло та гарячу воду продовжують подавати всім споживачам. Філії "Новояворівські електромережі" та "Новороздільські електромережі" безперебійно подають електроенергію містянам. 

Колл-центр ГК "Нафтогаз України" з радістю зафіксував поступове зростання звернень від наших клієнтів — за день опрацьовано 970 дзвінків, що більше ніж за останні три дні. Всі сервіси компанії працюють злагоджено та доступні в повному обсязі. 

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" продовжує забезпечувати споживачів природним газом. Диспетчерський центр працює в цілодобовому режимі для виконання заявок споживачів. Наявні обсяги газу достатні для забезпечення потреб національної економіки. 

Впродовж дня АТ “Донецькоблгаз” узагальнив точну кількість своїх абонентів, що залишаються наразі без газу через російське вторгнення. Загальна кількість наразі складає 3 тисячі 294 абоненти. Також через обстріли селища Яковлівка (Бахмутський район), щонайменше у 4 місцях пошкоджено газопровід. Наші колеги змогли локалізувати проблему. Завдяки цьому споживачі цього населеного пункту залишаються з газом. Більш точна інформація про пошкодження надійде вранці після завершення комендантської години.

АТ "Укртранснафта" продовжує роботу в штатному режимі. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі. 
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини