Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 3 березня 2022 року

ГК "Нафтогаз України" продовжує постачати газ та надавати послуги своїм клієнтам у повному обсязі. 

Усі клієнти мають можливість оплатити рахунки за газ онлайн та дізнатися актуальний стан рахунку через особистий кабінет та чат-боти, які доступні та працюють 24/7.

Станом на 3 березня 2022 року, компанія отримала понад 18 тисяч оплат за надані послуги, а  контакт-центр прийняв та надав телефоні консультації 1050 клієнтам. Дякуємо кожному з вас!

АТ “Донецькоблгаз” продовжує свою роботу в надскладних умовах. У м. Торецьк наші колеги ліквідували займання газопроводів низького тиску. Було відключено ГРП 8 та 9 (район "Забалка"). 61 багатоповерховий будинок (1265 абонентів) та 369 будинків в приватному секторі залишились без газу. Припиняється подача газу на 19 котелень міста. 

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" виконала всі замовлення на постачання природного газу від споживачів. Добовий обсяг закупівель не змінився. Диспетчерам сьогодні не вдалося зв'язатися з комерційним комунальним підприємством "Маріупольтепломережа", проте компанія передбачила цьому ТКЕ планові обсяги газу на завтра. Ситуація із газопостачанням для Маріуполя з'ясовується.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”,  працюють у звичному режимі. Тепло та гаряча вода подається усім споживачам. Філія "Новояворівські електромережі" та Новороздільські електромережі" безперебійно забезпечують електроенергією містян двох міст та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. Відбір газу відбувається у необхідних обсягах. 

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує працювати у штатному режимі.  

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини