Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 20.00 4 березня 2022 року

ГК "Нафтогаз України" в повному обсязі постачає газ своїм клієнтам. Наразі, діджитал сервіси та контакт-центр працює в доступі для всіх. За добу опрацьовано понад одну тисячу дзвінків від клієнтів. Принагідно звертаємося до клієнтів із проханням, по можливості, передати показання газового лічильника оператору ГРМ.

АТ "Донецькоблгаз" продовжує напружену роботу. В одному з районів Донецької області пошкоджено вуличний надземний газопровід низького тиску діаметром 100 мм. Наші фахівці перекрили засувку. Загальна кількість абонентів, що залишились без газу складає близько 7000.

За минулу добу ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" поставила споживачам близько 70 млн куб. м природного газу. Незначне похолодання не мало суттєвого впливу на обсяги споживання. Всі заявки виконані. Триває обговорення можливостей постачання компанією природного газу для ТЕС за умови врахування інтересів всіх сторін. Також "Нафтогаз Трейдинг" бере участь у розробці механізмів нівелювання зростання ціни газу для потреб балансування газотранспортної системи в умовах вторгнення РФ.

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ працюють у звичному режимі. Тепло та гаряче водопостачання подається усім споживачам двох міст. Філії "Новояворівські електромережі" та "Новороздільські електромережі" працюють та безперебійно забезпечують електроенергією містян та споживачів прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. Відбір газу відбувається у необхідних обсягах. 

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує працювати у штатному режимі.  

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Інші новини