Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 21—27 березня 2023 року

 • Фахівці АТ «Донецькоблгаз» незмінно відновлюють мережі після обстрілів окупантів — за період з 20 до 27 березня постачання газу відновлено для 173 абонентів.  

  Серед досягнень тижня — успішний пуск газу у деокупованому селі Рубці. 126 абонентів, які півроку в окупації не бачили блакитного палива у своїх домівках, знову під'єднані до системи газопостачання. Відео з Рубців — у коментарях до цього допису.

  У Лимані триває обстеження газових мереж для подальшого безпечного постачання газу. За тиждень фахівці виявили 40 пошкоджень, що пов'язані з бойовими діями. Загалом на території ліцензійної діяльності Донецькоблгазу протягом минулого тижня виявлено 51 пошкодження газопроводів. Крім того, виявлено пошкоджений обстрілами газорозподільний пункт. 

  Складною ділянкою залишається територія Костянтинівського міськгазу. Проте активні бойові дії не є перешкодою для наших фахівців: відновлено подачу енергоресурсу до Новоселівки, триває прийом абонентів, працюють виїзні бригади.
 • АТ «Укргазвидобування» спрямувало до зведеного бюджету країни 4,25 млрд грн рентних платежів за результатами своєї діяльності у січні та лютому 2023 року. З цієї суми 5%, або понад 212,5 млн грн, надійде до бюджетів місцевого і обласного рівнів в 11-ти регіонах, на території яких компанія здійснює видобування вуглеводнів.   
 • Незмінно всі діджитал-сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 115 213 дзвінків.
 • Минулий тиждень Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) працювали у звичному режимі. Гарячу воду отримували усі споживачі. Теплоносій подавався згідно з температурними графіками.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працюють стабільно. Електроенергію отримали усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.
 • ПАТ «Укрнафта» відкрила двері для партнерів, які працюють на паливному та енергетичному фронті.  Усі виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртрансгаз - Оператор газосховищ України» працює у штатному режимі. 
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • Об’єкти АТ «Укртранснафта» працюють у штатному режимі, компанія продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. 

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини