Отримання $5 млрд компенсації за втрачені активи Групи Нафтогаз у Криму у фокусі нашої роботи — Олексій Чернишов

Отримання $5 млрд компенсації за втрачені активи Групи Нафтогаз у Криму. Про це голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов говорив із очільником Бюджетного комітету Сенату США Шелдоном Вайтгаусом на їхній зустрічі сьогодні, 6 травня 2023 року.

Примусове виконання нещодавнього рішення арбітражу в Гаазі обговорили під час онлайн-зустрічі з Шелдоном Вайтгаусом, очільником Бюджетного комітету Сенату США. Спільний план дій — тема нашої наступної зустрічі вже в Вашингтоні», – зазначив Олексій Чернишов.

У межах зустрічі також йшлося про трансформацію Нафтогазу з класичної нафтогазової компанії в енергетичну компанію широкого профілю.

Україна має значний потенціал зеленої енергетики, розвивати який ми плануємо навіть попри війну. Працюватимемо над втіленням домовленостей у життя», – додав Олексій Чернишов.

Нагадуємо, що 12 квітня 2023 року Арбітражний трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі зобов’язав росію сплатити $5 млрд компенсації за збитки та втрачене майно Нафтогазу в Криму. 

19 квітня 2023 року провідна міжнародна юридична фірма Covington & Burling LLP представила стратегію примусового стягнення з росії зазначеної компенсації. Відповідна зустріч відбулась у Вашингтоні (США).

Інші новини