ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» та «RIGAS KUGU BUVETAVA» (Латвія) підписали договір на поставку СПБУ (доповнення)

Відповідаючи на запитання журналістів, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» підкреслив, що нові СПБУ, які у 5-7 разів ефективніші за існуючі в Україні, будуть працювати на перспективу. «Нам на сьогоднішній день якомога швидше потрібно вийти на збільшення видобутку природного газу, інакше за існуючих цін на імпортований газ Компанія не зможе підвищити свою дохідність», - пояснив він.

Голова правління ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» Валерій Ясюк сказав, що 90% працівників на нових бурових платформах будуть зі штату компанії, але при бурінні перших двох свердловин на деякі спеціальності будуть залучатися іноземні спеціалісти. «Сьогодні уже почалася програма підвищення кваліфікації працівників, яка на першому етапі передбачає навчання спеціалістів компанії на потужностях «Чорноморнафтогаз» та залучення фахівців Івано-Франківського університету нафти і газу. Другий етап навчання проходитиме в Туреччині, куди буде доставлена перша бурова установка для подальшого встановлення «ніг»,- пояснив В.Ясюк.

Голова правління «RIGAS KUGU BUVETAVA» Василь Мельник наголосив, що «Ризька судноверф» має великий досвід роботи з усіма різновидами плавучого обладнання, у тому числі й з буровими установками. «Ми з 1995 року є публічною компанією і усвідомлюємо всю відповідальність, пов’язану з виконанням цього контракту на поставку сучасної бурової установки п’ятого покоління», - сказав він.

 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини