ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» та «RIGAS KUGU BUVETAVA» підписали договір на поставку СПБУ

Сьогодні, 2 листопада 2011 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» та відкрите акціонерне товариство «RIGAS KUGU BUVETAVA» («Ризька судноверф», Латвія) підписали договір на поставку самопідйомної плавучої бурової установки (СПБУ). На процедурі підписання, зокрема, були присутні Міністр економіки Латвії Даніель Павлютс, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін, голова правління ВАТ «Ризька судноверф» Василь Мельник, представники ЗМІ та інші.

Як повідомлялося раніше, у серпні 2011 року ДАТ «Чорноморнафтогаз» оголосило відкритий тендер на поставку СПБУ та розіслало запрошення на участь в конкурсі одинадцяти міжнародним компаніям. 21 вересня ц.р. за участю представників ЗМІ відбулося розкриття поданих учасниками закупівлі пропозицій. Конкурсні пропозиції були надані трьома учасниками: а саме: Highway Investment Processing LLP (Великобританія), акціонерне товариство «RIGAS KUGU BUVETAVA» (Латвія) та компанія «DIAFALL Limited» (Великобританія). Після відповідного вивчення та оцінки наданих документів 17 жовтня ц.р., також за участю ЗМІ, було оголошено переможця конкурсу.

Після завершення процедури підписання договору, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін зазначив, що за допомогою цієї установки та бурової платформи «Петро Годованець» компанія уже в у 2013 році зможе провести пошуково-розвідувальне буріння на двох найперспективніших ділянках залягання вуглеводнів у Чорному морі: площі Суботіна та структурі Рифтова-Осетрова. «Високі темпи буріння, які забезпечують нові установки, дозволять нам швидко дослідити чорноморський шельф та, відповідно до завдань, поставлених президентом України В.Януковичем, збільшити видобуток у 1,8-2 рази до 2015 року,» - сказав Є.Бакулін.

Є.Бакулін також підкреслив, що весь процес проведення закупівлі проходив публічно та за участю українських ЗМІ. «Журналісти мали змогу висвітлювати увесь хід конкурсу та особисто переконатися у прозорості прийняття рішень на усіх етапах,» - сказав він.

Голова правління «Ризька судноверф» Василь Мельник наголосив, що контракт з українською компанію є надзвичайно важливим для його країни і запевнив, що «Ризька судноверф» докладе максимум зусиль для його якісного виконання відповідно до передбачених термінів.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини