Переможцем конкурсу на закупівлю послуг з оцінки вартості активів української ГТС стала «Бейкер Тіллі Україна ЕК»

Комітет з конкурсних торгів Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» закінчив оцінку остаточних конкурсних пропозицій...

Комітет з конкурсних торгів Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» закінчив оцінку остаточних конкурсних пропозицій, наданих учасниками закупівлі послуг з оцінки вартості активів української ГТС. Переможцем за найбільшою кількістю балів було обрано Товариство з обмеженою відповідальністю «Бейкер Тіллі Україна ЕК» (м.Київ, Україна). Ціна конкурсної пропозиції ТОВ «Бейкер Тіллі Україна ЕК» становить 4 100 тис. грн.
«Бейкер Тіллі Україна» повинна провести оцінку вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об’єктів інфраструктури, у строк до 1 серпня 2012 року.
Нагадаємо, що під час розкриття остаточних пропозицій конкурсних торгів заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун наголосив, що «нам необхідно знати, скільки коштує наша унікальна система з її транспортними можливостями для того, щоб визначитися з ефективною моделлю її використання».
Довідково.
«Бейкер Тіллі Україна» є незалежним членом міжнародної мережі Baker Tilly International та надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Компанія працює на українському ринку з квітня 1999 року та належить до числа найбільших аудиторських компаній України.
26 березня 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за участю представників ЗМІ відбулося розкриття остаточних пропозицій учасників конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів української ГТС.
До участі у другому етапі були допущені три компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бейкер Тіллі Україна ЕК» (м.Київ, Україна, ціна пропозиції 4 100 тис. грн.), компанія «Дафф Енд Фелпс» (м.Нью-Йорк, США, ціна пропозиції 4 400 тис. грн.) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Ернст енд Янг» (м.Київ, Україна, ціна пропозиції 5 920 тис. грн.).


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини