Підприємства Нафтогазу продовжують працювати в штатному режимі, є незначні пошкодження інфраструктури

Наводимо оперативну інформацію щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 10:00 25 лютого 2022 року.

Шебелинський нафтопереробний завод, АТ Укрспецтрансгаз, всі об’єкти АТ “Укртранснафта” та АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України" працюють у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах за винятком низки УКПГ, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

Всі служби ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” працюють в звичайному режимі, виконуючи завдання з прийому-передачі природного газу контрагентам та обробляючи запити побутових споживачів газу.

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють у звичайному режимі, мешканці забезпечені теплом та електрикою.

В Новолуганську (зона діяльності АТ “Донецькоблгаз”, яке знаходиться в управлінні Нафтогазу), обстрілами пошкоджено газопровід, тривають ремонтні роботи.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює в звичайному режимі без позаштатних ситуацій.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжить систематично повідомляти про стан газової інфраструктури на офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні!

Інші новини