Представники Національної газової спілки України та Російського газового товариства провели робочу нараду

Сьогодні у м. Київ представники Національної газової спілки України (НГСУ) та Російського газового товариства (РГТ) провели робочу нараду присвячену питанням надійності забезпечення природним газом російських, українських і європейських споживачів та модернізації газотранспортних систем, розташованих на території Російської Федерації (РФ), України та Білорусі.

За результатами наради була підписана спільна заява, в якій, зокрема, зазначається: «сторони вважають за доцільне поєднати зусилля ВАТ «Газпром» та Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» з метою створення умов для співробітництва, вигідного для економік обох держав, яке б сприяло створенню нових робочих місць, наповненню бюджетів обох країн за рахунок появи корпоративних преференцій у енергопостачанні, використання газотранспортних систем та підземних сховищ газу в інтересах споживачів природного газу».

У робочій нараді взяли участь російські та українські експерти газової галузі, представники низки європейських газових компаній.

Довідка: Національна газова спілка України - неприбуткова громадська організація, діяльність якої має на меті сприяння розвитку газової галузі. Спілка об’єднує фахівців галузі та близько 50-ти колективних членів - підприємств нафтогазової промисловості України.

Російське газове товариство створене у 2001 році у формі національної асоціації. Головним завданням Товариства є створення умов для формування цивілізованого газового ринку в інтересах енергетичної безпеки Росії.

 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини