Прокачування нафти по МН «Дружба» та Одеса-Броди відновиться протягом доби

ВАТ «Укртранснафта» протягом доби планує відновити прокачування нафти по магістральним нафтопроводам «Дружба» та Одеса-Броди у штатному режимі після відновлення електропостачання нафтоперекачувальних станцій.

Аварійні бригади обласних енергопостачальних компаній здійснюють аварійно-відновлювальні роботи для ремонту ЛЕП, які було пошкоджено внаслідок негоди. Роботу бригад ускладнює те, що пошкодженні ділянки ЛЕП знаходяться у важкодоступній гірській місцевості. Координацію аварійно-відновлювальних робіт здійснюють оперативні групи головних управлінь Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.

ВАТ «Укртранснафта» докладає зусиль для недопущення зриву графіку поставки нафти у напрямку Чехії, Словаччини, Угорщини та наливу танкерів на МНТ «Південний».

Довідка: О 18:36 13.10.2009 р. відбулося повне знеструмлення обох ліній 110 кВ електроживлення НПС «Карпати» нафтопроводу «Дружба», що призвело до зупинки постачання нафти в Словаччину, Угорщину і Чехію.

Причина відмови - пошкодження на лініях 110 кВ ВАТ «Львівобленерго». Лінія 110 кВ на дільниці «Воловець - Скотарське - Бескид - Лавочне», що належить ВАТ «Закарпаттяобленерго», була пошкоджена раніше.

О 04:14 14.10.2009 р. відбулося повне знеструмлення обох ліній 110 кВ електроживлення НПС Броди нафтопроводу «Дружба», що призвело до зупинки перекачування нафти по маршруту Броди-Південний.

Причина відмови - пошкодження на лінях 110кВ ВАТ «Львівобленерго» і 220 кВ НЕК «Укренерго».

Наявність вільної ємності на НПС «Броди» дозволяє здійснювати приймання нафти з Білорусії до 3:00 15.10.2009 р.

Обладнання нафтоперекачувальних станцій та лінійної частини нафтопроводу «Дружба» ВАТ «Укртранснафта» знаходиться в робочому стані і при подачі електроживлення перекачування нафти буде негайно відновлено.

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини