Привітання голови правління Компанії Олега Дубини з нагоди професійного свята

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної
промисловості України! Дорогі друзі!Щиро вітаю вас з професійним святом!

Нафтогазова галузь, без перебільшення, є найважливішою складовою паливно-енергетичного комплексу України, яка відіграє важливу роль у відновленні та подальшому розвитку економіки держави.

Сьогодні можна із впевненістю сказати, що завдяки виваженим, скоординованим діям нам вдається забезпечувати системну і надійну роботу усіх ланок нафтогазового виробництва.

Завдяки стабільній роботі підприємств галузі забезпечуються потреби промислових споживачів і населення країни в паливно-енергетичних ресурсах, а також надійний транзит нафти і газу до країн Центральної і Західної Європи.

Подальший розвиток галузі ми пов’язуємо з впровадженням передових наукоємних технологій, нарощуванням обсягів видобутку газу і нафти, освоєнням шельфів Чорного і Азовського морів, підтриманням на належному рівні роботи нафто- та газотранспортної систем, активною участю в розробці вуглеводневих ресурсів за межами України.

Компанія «Нафтогаз України» упевнено стає на інноваційний шлях розвитку, посилює і розвиває науково-технічний потенціал, успішно співпрацює із провідними іноземними компаніями та міжнародними дослідними центрами, що дає можливість Україні залишатися серед країн із високо розвинутим енергетичним сектором.

Досягнення, які нафтогазова галузь демонструє сьогодні, стали можливими завдяки професійній і відданій праці багатьох колективів нафтогазовидобувних та переробних підприємств, бурових, нафто-, газотранспортних та сервісних організацій, професійній майстерності та творчому підходу до дорученої справи кожного робітника, спеціаліста, керівника.

Впевнено можна стверджувати, що нафтогазова галузь Україні є енергетичною основою розвитку національної економіки, яка демонструє впевнений поступ и має заслужений авторитет серед наших співгромадян.

Вітаю працівників галузі із святом І бажаю успіхів у нашій спільній праці, творчого натхнення, нових трудових звершень на благо України! Щастя, здоров'я, добра і благополуччя вам і вашим родинам!


З повагою,

голова правління НАК «Нафтогаз України» Олег ДУБИНА

Інші новини