Привітання Президента України та Прем`єр-міністра України з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості


Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості, енергетична безпека країни.

Вдячний вам за високий професіоналізм, самовідданість і патріотизм, проявлені в період січневої газової кризи, коли в максимально стислі строки ви забезпечили належне постачання природного газу українським І європейським споживачам.

Переконаний, що українські нафтовики, газовики та нафтопереробники і надалі докладатимуть максимум зусиль для подальшого розвитку своєї життєво важливої для держави галузі, робитимуть значний внесок у відродження національної економіки та зростання добробуту Українського народу.

Бажаю міцного здоров'я, достатку, благополуччя, творчої наснаги, нових трудових звершень в ім'я України.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО


 


Шановні друзі!


Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Важко переоцінити Ваш внесок у розвиток економіки держави. Завдяки вашій роботі працює вся наша промисловість. А це і хіміки, і металурги, і будівельники, і переробники, і автомобілісти. Саме ви зігріваєте теплом наші оселі в мільйонах квартир та будинків.

Знайте, що від того, наскільки стабільно працюватиме нафтогазова галузь, залежить стабільність розвитку економіки нашої Батьківщини, а отже – могутність, безпека і незалежність країни.

Уряд це добре розуміє і разом з вами робить усе, щоб українська нафтогазова галузь розвивалася ефективно та динамічно.

Початок року нам видався надзвичайно складним, однак весь наш народ став свідком вашого професіоналізму, коли в умовах обмеження постачання газу ми змогли забезпечити стабільність його надходження споживачам.

У газовій сфері ми вперше перейшли на цивілізовані форми співпраці України і Росії без посередників. На сьогодні не існує жодних розбіжностей у питаннях постачання і транзиту газу.

У підземні газосховища цього року закачано рекордний обсяг природного газу – 25,5 млрд. куб. метрів, що цілком достатньо для забезпечення потреби у ньому країни в осінньо-зимовий період 2009 – 2010 років, а також для надійного забезпечення транзиту російського газу до європейських країн. Це наш стратегічний запас.

Без вашої підтримки та щоденної наполегливої праці ми не змогли б досягти таких успіхів. Це – наш спільний результат, яким я пишаюся.

Упевнена, що це – лише перші позитивні кроки на шляху здобуття нашою Батьківщиною енергетичної незалежності. З такою командою ми досягнемо справжніх успіхів в усіх сферах нашого життя!

Із святом вас, мої дорогі! Щастя, миру, добра та благополуччя вам та вашим родинам!


Прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО

11 вересня 2009 року

 

Інші новини