Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Шановні працівники нафтогазової промисловості! Дорогі друзі! ...

Шановні працівники нафтогазової промисловості! Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання від колективу та правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
Наше професійне свято ми відзначаємо вже двадцять років поспіль. За роки становлення української незалежної держави працівникам нафтогазової галузі вдалося зберегти надбання попередніх поколінь та продовжити розвиток стратегічно важливої для країни галузі промисловості.
Нафтогазова галузь України має велику та славетну історію, яка налічує понад двісті років. Цьогорічне професійне свято співпало з кількома визначними для галузі датами: у 1912 році введено в дію один з перших в Європі газопроводів - газопровід «Борислав – Дрогобич»; у 1962 році почалось транспортування нафти по першій гілці нафтопроводу «Дружба» - «Броди-Держкордон» - до Угорщини та Чехословаччини; у 1967 році було введено в експлуатацію газопровід «Долина – Ужгород – Держкордон».
Сьогодні нафтогазова галузь відіграє надзвичайно важливу роль у розбудові української економіки та суспільства. Завдяки сталій роботі нафто- та газопровідної систем Україна є поважним учасником Євро-Азійського паливно-енергетичного ринку.
Майбутні перспективи галузі ми вбачаємо у нарощуванні власного видобутку нафти і газу, диверсифікації джерел та маршрутів поставок вуглеводнів, забезпеченні надійної роботи нафто- та газотранспортної систем, зміцненні транзитного потенціалу України, вдосконаленні внутрішнього ринку енергоносіїв, підвищенні ефективності нафто- та газопереробки.
Шановні колеги!
Щиро вітаю працівників нафтогазової галузі України із професійним святом! Бажаю подальших успіхів, нових здобутків та творчого натхнення! Здоров’я, процвітання та благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,
Євген БАКУЛІН, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини