Радником голови Нафтогазу з питань видобутку став Маврікій Калугін

Радником голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» з питань видобутку призначений Маврікій Калугін

Радником голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» з питань видобутку призначений Маврікій Калугін.

«Стабілізація та нарощування видобутку газу – одне з ключових завдань Нафтогазу. Сподіваюся, мій досвід та зусилля допоможуть досягти цієї важливої для компанії та країни мети. Радий приєднатися до команди!», - зазначив Маврікій Калугін.

Пан Калугін має двадцятирічний досвід роботи в нафтогазовій галузі, володіє глибокими компетенціями в сфері управління видобувними та сервісними компаніями, розробці нових родовищ та оптимізації виробництва.

Протягом попередніх п’яти років Маврікій Калугін працював в ПАТ «Укрнафта» на позиціях радника голови наглядової ради з видобутку, заступника голови правління, виконавчого віце-президента з видобутку та переробки. Нові підходи, запропоновані Маврікієм Калугіним, допомогли «Укрнафті» стабілізувати видобуток вуглеводнів попри невеликі обсяги інвестиційної програми.

Раніше Маврікій Калугін займав керівні посади в таких компаніях, як Petrofac, Cairn India, BP, TNK-BP, Arco Oil&Gas. Освіту пан Калугін отримав в університеті Айдахо, він є громадянином США. 

 

 

Інші новини