Щодо розповсюдженої інформації Рахункової палати України

НАК «Нафтогаз України» вважає, що інформація прес-служби Рахункової палати України є такою, що маніпулює бухгалтерськими даними та завдає шкоди інтересам Компанії та Держави. Положення, викладені у повідомленні прес-служби Рахункової палати, спотворюють реальну ситуацію щодо господарської діяльності НАК «Нафтогаз України».

Компанія з 2004 року щорічно проходить бухгалтерський аудит за міжнародними стандартами, що проводиться компанією Ernst&Young. Дані звіти розміщено на сайті НАК «Нафтогаз України».

НАК «Нафтогаз України» зазначає, що Завданнями Рахункової палати відповідно до Закону України «Про рахункову палату» є, зокрема, організація і здійснення контролю за своєчасним виконанням видаткової частини Державного бюджету України, витрачанням бюджетних коштів, у тому числі коштів загальнодержавних цільових фондів, за обсягами, структурою та їх цільовим призначенням.

НАК «Нафтогаз України» звертає увагу на те, що згідно із положеннями ст. 14 Закону України «Про рахункову палату» посадові особи апарату Рахункової палати та особи, які залучаються нею до роботи в процесі здійснення своїх функцій і повноважень, несуть відповідальність за порушення законодавства про розголошення таємниці, яка охороняється законом.

НАК «Нафтогаз України» постійно перевіряється представниками урядових та парламентських контролюючих органів та на сьогодні є однією з найпрозоріших та найвідкритіших державних компаній. Компанія повністю виконує всі, іноді суперечливі, вимоги законодавства та судові рішення прийняті в безапеляційних інстанціях. Тому звинувачення НАК «Нафтогаз України» з боку Рахункової палати є безпідставними та тенденційними.

 

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини