Щодо зборів акціонерів ВАТ «Укртранснафта»

Сьогодні у Києві відбулися загальні збори акціонерів ВАТ «Укртранснафта». Акціонери заслухали інформацію Правління про результати фінансово-господарської діяльності ВАТ «Укртранснафта» за 6 місяців 2009 рік та прийняли його до відома.

Акціонери затвердили зміни та доповнення до статуту та внутрішніх положень ВАТ «Укртранснафта» з метою приведення норм статуту та внутрішніх положень у відповідність до вимог чинного законодавства, затвердивши їх в новій редакції.

Збори акціонерів затвердили правління ВАТ «Укртранснафта» у складі 5 осіб, обравши головою правління Олександра Лазорка, членами правління: Віктора Захарова, Сергія Литвиненка, Володимира Овода, Наталію Парахоняк.

За результатами зборів акціонерів до спостережної ради ВАТ «Укртранснафта» ввійшли: голова спостережної ради - голова правління НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина, заступник міністра юстиції Андрій Богдан, член Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Микола Бурмака, перший заступник голови Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Валентин Франчук, заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Володимир Ломоносов, директор Департаменту інвестиційної діяльності та акціонерного капіталу НАК «Нафтогаз України» Микола Яковенко, директор Департаменту з питань нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Мініпаливенерго Олексій Нестеренко, директор Департаменту майнових відносин та реформування власності Мінпаливенерго Ігор Дроздов.

Пропозиції щодо рішень з питань порядку денного, які виносилися на розгляд зборів акціонерів ВАТ «Укртранснафта», були погоджені з Міністерством палива та енергетики України в установленому порядку.

Довідка: НАК «Нафтогаз України» належить 100% акцій ВАТ «Укртранснафта».


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини