Служба безпеки АТ «Укртранснафта» та поліція виявили і припинили крадіжку дизпалива

Представниками управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки АТ «Укртранснафта» в західному регіоні та ДП «Нафтогазбезпека» було затримано одного з учасників злочинного угруповання безпосередньо під час вчинення крадіжки дизпалива.

В травні під час здійснення заходів з охорони магістрального нафтопродуктопровода працівниками служби безпеки АТ «Укртранснафта» в західному регіоні були виявлені ознаки незаконного втручання в роботу нафтопродуктопроводу та здійснення несанкціонованого відбору нафтопродуктів, про що було повідомлено працівників правоохоронних органів.

В результаті спільних дій була виявлена група зловмисників, яка здійснювала крадіжку нафтопродуктів, а одного учасника було затримано безпосередньо під час вчинення злочинних дій.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. 8 серпня 2022 року  суд обрав для підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави.

Наразі тривають подальші слідчі дії. Зі свого боку працівники підрозділу безпеки АТ «Укртранснафта» та Компанії  активно сприяють завершенню розслідування. Вживаються заходи щодо встановлення місця перебування інших учасників угруповання та відшкодування завданих збитків. Зокрема, працівники правоохоронних органів провели низку обшуків у підозрюваних. В результаті обшуків виявлено та вилучено викрадене дизпаливо на суму понад 100 тисяч гривень, транспорт, яким перевозилось пальне, ємності та інші знаряддя вчинення  злочину.

 «У період з травня до серпня поточного року представники нашого дочірнього підприємства активно взаємодіяли з правоохоронними органами Львівської області та здійснювали заходи з пошуку осіб, які можуть бути причетні до крадіжок пального. Результатом цієї роботи стало успішне припинення правопорушення на одному з наших об’єктів.

Загалом з початку 2022 року підрозділами безпеки АТ «Укртранснафта» та ДП «Нафтогазбезпека» було виявлено та ліквідовано 11 незаконних врізок на магістральних нафтопродуктопроводах. Ми й надалі підвищуватимемо рівень ефективності наших безпекових заходів з метою унеможливлення протиправних дій щодо активів національної компанії», - розповів Владислав Воловик, директор з юридичних питань та безпеки Групи Нафтогаз.

 

Інші новини