Сергій Коновець залишає пост заступника голови правління Нафтогазу

Сергій Коновець 7 листопада залишив посаду заступника голови правління НАК «Нафтогаз України», на якій відповідав за управління фінансовими ресурсами групи. Сергій Коновець зробив великий внесок в перетворення Нафтогазу ...

Сергій Коновець 7 листопада залишив посаду заступника голови правління НАК «Нафтогаз України», на якій відповідав за управління фінансовими ресурсами групи.

Сергій Коновець зробив великий внесок в перетворення Нафтогазу із збиткового одержувача бюджетних дотацій на сучасну прозору компанію, яка працює за європейськими стандартами і за підсумками минулого року сплатила до державного бюджету 138,6 млрд грн.

За п’ять років роботи у компанії під його керівництвом запроваджена система внутрішнього контролю та реалізована єдина інвестиційна та облікова політики групи Нафтогаз.

Серед інших його досягнень -- запровадження ефективної моделі управління структурою капіталу, зокрема, вихід на зовнішні ринки запозичень, зниження вартості боргового портфелю Нафтогазу і вартості поточних запозичень.

«Ми вдячні Сергію за спільну важку, але цікаву роботу та його внесок у реформу Нафтогазу. Впевнений, що в новій ролі Сергію стане у нагоді досвід та знання, отримані під час роботи в Нафтогазі», – зазначив голова правління компанії Андрій Коболєв.

У вересні 2019 року Національний банк підтвердив призначення Сергія Коновця на посаду незалежного директора наглядової ради державного банку АТ «Укрексімбанк».

Нафтогаз уже визначився з кандидатурою фінансового директора, який надалі відповідатиме за управління фінансовими ресурсами групи Нафтогаз. Наразі триває процес оформлення з ним трудових відносин.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини