Сім компаній Групи Нафтогаз увійшли до рейтингу топових підприємств України

Сім компаній Групи Нафтогаз увійшли до ТОП-10 найкращих підприємств України з бездоганною діловою репутацією за версією Опендатабот-2024.

Материнська компанія Групи НАК «Нафтогаз України» посіла перше місце у категорії «Професійна, наукова та технічна діяльність».

Очолюють рейтинг у категорії «Добувна промисловість» підприємства Групи Нафтогаз АТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укрнафта», що посіли друге та перше місця відповідно.

До ТОП-5 компаній у категорії «Енергетика» потрапили ГК «Нафтогаз Трейдинг», що займається продажем газу для промислових споживачів, а також релігійних та бюджетних організацій, і ГК «Нафтогаз України», що продає блакитне паливо 12,4 мільйонам домогосподарств України.

П’яту та шосту сходинки серед компаній, що займаються транспортуванням, займають оператор системи магістральних нафтопроводів України АТ «Укртранснафта» та оператор українських підземних сховищ газу АТ «Укртрансгаз».

Розробники зазначають, що Індекс Опендатабота — це  аналітичний інструмент для оцінки реального становища та географії українського бізнесу, який базується на даних з державних реєстрів, реєстрів Опендатабота, фінансовій звітності компаній, інформації про зв’язки з рф, санкційні списки та решти аналітичних інструментів Опендатабот.

При складанні рейтингу «Індекс Опендатабота» враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2023 рік), так й ділова репутація бізнесів.

Нагадуємо, що у 2023 році група Нафтогаз сплатила 90.2 млрд грн податків.

Інші новини