СПБУ «Незалежність» почала роботу на Чорному морі

1 лютого 2013 року самопідйомна плавуча бурова установка «Незалежність» ...

1 лютого 2013 року самопідйомна плавуча бурова установка «Незалежність» розпочала буріння першої своєї свердловини. Ці роботи проводяться на Архангельському родовищі газу в рамках виконання виробничого плану «Чорноморнафтогаз» на 2013 рік, яким передбачено збільшення видобутку на шельфі Чорного та Азовського морів на 40 відсотків - з 1,17 млрд. до 1,65 млрд. куб. м. природного газу.
За підтримки компанії «Нафтогаз України» ПАТ «Чорноморнафтогаз» здійснює масштабну модернізацію виробництва, яка вже в 2013 році дозволить компанії довести добовий видобуток до обсягів понад 5 млн. куб. м., протягом найближчих 3 років - потроїти щорічний видобуток газу (до 3 млрд. куб. м.) і відкрити кілька нових родовищ вуглеводнів.

Довідково:
Самопідйомна плавуча бурова установка «Незалежність» була спроектована і побудована на сінгапурській судноверфі Keppel FELS в 2012 році. Оснащена найсучаснішим устаткуванням, і разом з СПБУ "Петро Годованець" є найбільш високотехнологічною і потужною СПБУ в Чорноморському регіоні. Має найкращі характеристики, як по глибині постановки (до 120 м.), так і по глибині буріння (9144 м.). Здатна бурити 12 свердловин з однієї постановки. За якістю буріння відповідає стандартам Американського нафтового інституту (АНІ). Норми охорони праці відповідають нормам України та міжнародним правилам. За санітарними вимогам і екологічності відповідає українським нормам і міжнародним правилам. Сінгапурський інженерний інститут (IES) визнав конструкцію СПБУ проекту KFELS B Class самою екологічною. СПБУ здатна працювати при штормі з висотою хвиль до 15 метрів і швидкістю вітру до 130 кілометрів на годину.


 
Управління по зв'язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» 

Інші новини