Стратегічним приорітетом Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» є збільшення видобутку вуглеводнів

Голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін та інші керівники і фахівці Компанії взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Енергетична політика України: питання нетрадиційного газу», яка проходила 20-21 квітня 2011 року в м.Київ.

Євген Бакулін, зокрема, назвав збільшення видобутку вуглеводнів на суходолі та в акваторіях Азовського та Чорного морів серед основних стратегічних приорітетів енергетичної політики в нафтогазовому секторі.

Виступи спеціалістів Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та ДК «Укргазвидобування» були присвячені питанням геологічного вивчення нетрадиційних джерел природного газу на території України. Значна увага приділялася визначенню регіонів розташування джерел нетрадиційного газу та умов його залягання, геолого-геофізичній характеристиці гірничих порід, оцінці запасів вуглеводнів, зокрема, сланцевого газу.

Більшість присутніх на конференції фахівців–геологів переконані, що Україна має хороші перспективи у розробці нетрадиційних джерел вуглеводнів та, відповідно, можливості для посилення своєї енергетичної незалежності.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини